SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Koppar 9344199
*
nr 934 4199
Koppar
5 delar, Bla grytor, diameter: 30-60
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:50:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 21:50:06
1
400 kr
10/1 18:08:55
2
600 kr
11/1 21:47:57
3
Vinnande bud
12/1 18:45:35
4
800 kr
12/1 18:45:35
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: koppar
-
3198 Kaffeservis
Rosenthal, Maria Björnbär, ca 30 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:04
-
4179 Kopparkärl
höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:08
-
4228 Kopparkittel
diameter: 62 cm, höjd: 59 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:25
-
4070 Te / kaffekoppar
15 delar, Blå Blom
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:34
-
3151 Teservis
16 delar, Gertrud Lönegren (1905-1970), Sverige. "..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:56
-
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:32
*
Koppar
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4199
Koppar
5 delar, Bla grytor, diameter: 30-60
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 21:50:06 | 1 | 400 kr |
10/1 18:08:55 | 2 | 600 kr |
11/1 21:47:57 | 3 | Vinnande bud |
12/1 18:45:35 | 4 | 800 kr |
12/1 18:45:35 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: koppar
-
3198 Kaffeservis
Rosenthal, Maria Björnbär, ca 30 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:04 -
4179 Kopparkärl
höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:08 -
4228 Kopparkittel
diameter: 62 cm, höjd: 59 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:25
-
4070 Te / kaffekoppar
15 delar, Blå Blom
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:34 -
3151 Teservis
16 delar, Gertrud Lönegren (1905-1970), Sverige. "..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:56 -
4137 Väggrelief
Bosse Plåtis. Signerad, daterad -95, Skjorta, kopp..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:32